SFŠ Arabská

SFŠ Arabská - Praha 6

SFŠ Arabská

V rámci kroužků školičky se vašim dětem budou věnovat kvalifikovaní trenéři, kteří prošli výcvikem v akademii AC Sparta Praha. Na každých deset dětí je připravený jeden trenér, který pomůže v nich probudit lásku k aktivnímu sportu a pohybu jako takovému. Vaše děti nastartují rozvoj svých pohybových schopností a sportovních dovedností a osvojí si základy správného životního stylu. Nedílnou součástí každého kroužku je i vedení k zásadám fair play.

 

Naším cílem je přivádět děti k lásce ke sportu, radosti z pohybu, správnému držení těla, přiměřenému rozvoji svých schopností a dovedností, v duchu fair play a k základům zdravého životního stylu.

Do tréninku zařazujeme cvičení, která pomáhají rozvíjet celkovou obratnost dětí, jako jsou opičí dráhy, úpolová cvičení, základní gymnastická a atletická cvičení. Nechybí kompenzační cvičení, která fungují jako prevence poruch pohybového aparátu.

Výhodou celého projektu je i to, že se jako rodiče nemusíte starat o to, jak děti na trénink dostanete. Naši trenéři totiž obstarají nejen náplň tréninků, ale zajistí i vyzvednutí dětí ve školce a jejich převedení na trénink. Samotná tréninková jednotka trvá 45 minut, takový čas je ideální pro udržení dětské pozornosti. I s převodem dětí ze školky na trénink a zpět trvá celá akce 1,5 hodiny.

Existuje mnoho cest, jak své dítě přivést k lásce k aktivnímu sportování, včetně fotbalu. My věříme, že právě Sparťanská fotbalová školička je jednou z těch nejlepších. Vsázíme na kvalifikovanost našich trenérů, individuální přístup k dětem a know-how naší mládežnické akademie na Strahově, která patří mezi deset nejlepších fotbalových akademií v celé Evropě.